Naga Radwańska burzy krew.

courtney force2

I oto zgodnie z zapowiedzią ESPN opublikował najnowsze wydanie swojego Body Issue. Pośród gwiazd światowego sportu znalazła się też Agnieszka Radwańska, która jak sama przyznaje przełamała w ten sposób pewną barierę, a samo zaproszenie było dla niej sporym wyróżnieniem. Rzeczywiście, na łamy tego specjalnego wydania trafiają najlepsi atleci z całego świata, a udział sportowca z Europy jest tam naprawdę sporą rzadkością.

Z miejsca głos zabrali ci, którzy teoretycznie ze sprawą powinni mieć jak najmniej wspólnego. Marek Dziewiecki, ksiądz, zagląda w zakamarki duszy Radwańskiej i arbitralnie stwierdza, że kiedy założy rodzinę, będzie się wstydzić tych zdjęć. A niezawodny Terlikowski wygłasza kolejne kazanie: „Mam wrażenie, że nagość kobiety przeznaczona jest dla jej męża, tak jak nagość mężczyzny dla jego żony. Wstyd jest zabezpieczeniem naszej godności, piękną wartością, która chroni intymność i umacnia małżeństwo czy relacje. Nie ma powodów, by się go (nomen omen) wstydzić, bo to on jest normą, a nie jakąś dziwaczną patologią”. Skąd to niezwykłe pobudzenie wśród wiernych sług kościoła? Skąd kilka godzin po publikacji byli oni tak dokładnie poinformowani o szczegółach publikacji amerykańskiego magazynu sportowego? Skąd to niezdrowe zainteresowanie gołymi fotkami, to pozostawiam już waszej ocenie. Podobnie jak poniższe zdjęcia.

 

courtney forceCourtney Force

 

Colin KaepernickColin Kaepernick

 

daila ojedaDaila Ojeda

 

joffrey lupulJoffrey Lupul

 

swin cash

 

Swin Cash

 

and last, but not least:

Aga radw

 

Agnieszka-Radwanska

 

 

karl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>