Lechia niczym Man Utd.

RosaKato1

Najpierw Lechia ogłosiła, że zespół wzmocni Daisuke Matsui, japoński pomocnik znany ze świetnych występów w lidze francuskiej w barwach Le Mans czy Saint Etienne a także wielokrotny reprezentant Japonii. Teraz dowiadujemy się, że w październiku dołączy do niego żona, Rosa Kato. To niezwykle popularna w Azji modelka i aktorka, japońska Victoria Beckham.

 

Nie wiadomo, czy Lechia zyska na transferze sportowo. Co prawda Matsui zaliczył udane występy we Francji i sam twierdzi, że przyjechał do Polski odbudować karierę i mimo 32 lat powalczyć o awans do jednej z lig na zachodzie. Marketingowo to z pewnością strzał w dziesiątkę. Na jego mecze w Ligue 1 przybywały liczne wycieczki z ojczyzny, powodując rekordową sprzedaż biletów. Już w kilka dni po ogłoszeniu transferu oficjalna strona Lechii zanotowała rekordową liczbę wejść i komentarzy w trudnym do odczytania języku. Przybycie do Gdańska Rosy może wywołać jeszcze większe zamieszanie. Przybylska i Bieniuk spadną niechybnie na drugie miejsce rankingu. A Lechia w końcu zyska należne jej publicity.

karl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>