Will Ferrell kontra Chad Smith: The Drum-Off.

Drum off

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem Willa Ferrella, nie pomnę już w jakim filmie, pomyślałem:  ej, Chadwick Gaylord Smith pozazdrościł Flea kariery filmowej i sam zaczął grać? Okazało się, że to odrębny ludzki egzemplarz, od tamtej pory stali się jednak bliźniakami, i tylko jeden urodził się sześć lat później. Z resztą nie tylko ja, chłopaki sami mieli z tego polew przez wiele lat, aż w końcu postanowili coś z tym zrobić. Will przystał na propozycję Chada, zgodnie z którą 300 tys. zielonych na koncie Cancer for College, fundacji na rzecz dzieci chorujących na raka oznacza bitwę na bębny. Kaska wpłynęła w mgnieniu oka, i trzeba było rozpocząć przygotowania.

Do całej sprawy zapalił się Jimmy Fallon i postanowił upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – zorganizował bitwę w swoim show. W ostatnich latach Jimmy wyprzedził konkurencję o kilka długości, jego kumpelą jest Pierwsza Dama, na żywo w studiu grają The Roots, a sam show tryska pomysłami i pozytywną energią. Ten występ to w pewnym stopniu spełnienie jego marzeń, sam bowiem dzieli talent komiczny z miłością do muzyki i to trochę tak, jakby on sam wystąpił na Drum Off. Pojedynek okazał się co prawda kuglarską sztuczką, na tremola Chada Will (którego partie de facto zagrał Questlove) odpowiadał żartami a do tego wygrał, ale liczy się przecież idea, a na osłodę spragnionym prawdziwej walki fanom, zagrali Red Hoci. Will zagrał na krowim dzwonku, a w komentarzach powtarza się jednen komentarz: more cowbell! Znaczy się, akcja się podobała. Nagranie po dwóch dniach ma już 15 milionów odsłon. Może Miley i Justin mają więcej, ale to i tak doskonałe świadectwo, że rock and roll żyje i ma się dobrze.

 

 

Jimmy Fallon natomiast sam mógłby napisać scenariusz odcinka, w którym pojawia się jego brat bliźniak, Ted Mosby, który z resztą gościł już w programie. Nie tylko ja wydaję się zauważać to podobieństwo.

http://jimmyfallonisbasicallytedmosby.tumblr.com/

 

 karl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>